Kamery inspekcyjne

Utrzymywanie czystości i swobodnego przepływu w kanalizacji jeszcze nigdy najpierw nie było zadaniem tak zaskakująco prostym jak również niewymagającym większego nakładu sił. Zapotrzebowanie na kamery inspekcyjne dla przedsiębiorstw, specjalizujących się w branży instalacyjno-sanitarnej, zaspokojone pozostanie poprzez zaprojektowany przez firmę G. Drexl model, znany szerszemu gronu klientów, jako 4510-H.
Jako kamera kolorowa, 4510-H, dysponuje umożliwiającym odtwarzanie szerokiej gamy barw monitorem klasy LCD wielkości 5, 6 cala.
Podobnie jak inne kamery inspekcyjne, 4510-H, sprawdzi się znakomicie w czasie wykonywania tego rodzaju zadań, jak monitorowanie struktury kanalizacji, analizowanie jej, i błyskawiczną wycenę usterek. Urządzenie, może być stosowane do pracy z rurami, jakich szerokość mieści się w przedziale od 50 do około 350mm, a jego włókno elastyczne posiada kabel elektryczny, wbudowany w środek. Bęben kablowy będzie pokryty warstwą cynku i polakierowany metodą proszkową, co powoduje, że jest wyjątkowo wytrzymały mechanicznie.
monitoring kanalizacji wkraczają na następny poziom!

Published at: Articlicious Article Directoryhttp://articlicious.com

Click here for Article Source

Latest posts by gerdi (see all)
%d bloggers like this: